Пн. - Чт. та Сб.: 9:00 - 15:00
П'ятниця та неділя: вихідні дні

Тел. (063) 135 15 40

Тел. (068) 310 20 77

Зворотній дзвінок
0 Корзина

Ваша корзина пуста!


Утеплювач G-LOFT (синтепух) – матеріал XXI століття

Утеплювач G-LOFT (синтепух) – матеріал XXI століття

Кращим утеплювачем для одягу в умовах низьких температур є гусячий або гагачий пух. Він володіє відмінними теплозберігаючими характеристиками і високим коефіцієнтом пружності.

Зворотнім боком медалі є його висока ціна і гігроскопічність. Одяг з пуху легко вбирає вологу і втрачає свої утеплюючи властивості. Його не рекомендується застосовувати в умовах високої вологості. Він повільно сохне, недовговічна, вимагає особливого догляду. Натуральний утеплювач може викликати і алергічні реакції.

Необхідно було створити матеріал, який буде поєднувати позитивні якості натурального пуху і функціональність синтетичних утеплювачів.

G-LOFT - технологія створення штучного пуху.

Австрійська компанія Coldeck Textile протягом 25 років розробляла високотехнологічний утеплювач для екстремальних погодних умов, еталоном для якого служив гусячий пух. Нетканий матеріал G-Loft виготовлений з полого поліефірного мікроволокна спіральної форми. Повітря, що міститься всередині волокон, забезпечує високі теплоізоляційні властивості при мінімальній вазі матеріалу.

Термічний метод скріплення кручених волокон створює тривимірну пружинисту структуру з високим індексом пружності. Утеплювач G-Loft володіє «ефектом пам’яті» - він відновлює первинну форму після деформації. Обробка волокон силіконової емульсією перешкоджає процесу «комкування» і покращує гідрофобність матеріалу.

За своїми гігієнічним показникам утеплювач G-Loft перевершив натуральний пух. Він такий же легкий, забезпечує захист при низьких температурах, не маючи при цьому недоліків.

Його відмінними рисами є:

• Низька гігроскопічність. При намоканні, волокно легко випаровує вологу.

• Матеріал зберігає високі теплоізоляційні властивості навіть у вологому стані.

• Висока повітропроникність. Наповнювач G-Loft володіє хорошими дихаючими властивостями і забезпечує комфорт навіть при інтенсивних навантаженнях, на відміну від натурального пуху, який не виводить випаровування.

• Гіпоалергенний. Не накопичує пил і не створює середовища для виникнення кліщів.

• Довговічність. Матеріал зносостійкий і має тривалий термін експлуатації без втрати властивостей.

• Утеплювач синтепух не звалюється і не мігрує через тканину.

• Матеріал швидко сохне, не вимагає спеціального догляду, не схильний до гниття.

• Високий ступінь пружності дозволяє піддавати вироби сильному стиску.

Зовні і на дотик матеріал нагадує натуральний пух - він такий же м'який, пухнастий, легко мнеться і швидко відновлює форму.

Вироби з утеплювачем G-LOFT - максимум тепла і мінімум обсягу.

При однакових характеристиках теплоізолюючих властивостей, кількість нового утеплювача потрібно менше. Тому вироби з нього менш об'ємні, ніж з натурального пуху.

Матеріал G-Loft став основою для виробництва військових спальних мішків і зимового одягу для армійських підрозділів. Штани й куртки G-Loft захищають від холоду при інтенсивних навантаженнях і в умовах залягання, можуть використовуватися у вологому кліматі.

Сьогодні з нього шиють спортивний одяг для зимових видів спорту, туристів, мисливців, рибалок, теплі куртки для повсякденного носіння в умовах низьких температур.

Всі вироби можна піддавати хімчистці, пранні і віджимання в пральних машинах без втрати своїх якостей і форми.