Пн. - Чт. та Сб.: 9:00 - 15:00
П'ятниця та неділя: вихідні дні

Тел. (063) 135 15 40

Тел. (068) 310 20 77

Зворотній дзвінок
0 Корзина

Ваша корзина пуста!


Статті

4-way stretch

4-way stretch - це синтетична тканина, яка розтягується. Еластичні тканини є або двосторонніми, або чотиристоронніми. Двосторонні натяжні тканини розтягуються в одному напрямку, як правило, від облямівки  до облямівки (але можуть бути в інших на..

Утеплювач G-LOFT (синтепух) – матеріал XXI століття

Кращим утеплювачем для одягу в умовах низьких температур є гусячий або гагачий пух. Він володіє відмінними теплозберігаючими характеристиками і високим коефіцієнтом пружності.Зворотнім боком медалі є його висока ціна і гігроскопічність. Одяг з пух..

Матеріал Nylon Taslan - комфорт в будь-яких погодних умовах

Сучасний одяг, крім естетики, повинен забезпечувати комфорт в будь-яких погодних умовах, бути легким і зручним. Особливо це стосується спортивної та туристичної екіпіровки, де вага і функціональні можливості грають ключову роль.Інноваційні технології..

Липучки Velcro

Популярна текстильна застібка-липучка - яскравий приклад застосування знань про живу природу в технічних пристроях. Зручний спосіб кріплення, яким ми зараз користуємося, виник завдяки простому реп'яху. Насіннєві кошики лопуха, вкриті щетинками з..

Мембранна тканина Windstopper

При виготовленні сучасного високотехнологічного одягу застосовуються мембранні тканини, які забезпечують хороший захист від погодних умов.Мембрана за технологією «Windstopper» виготовляється шляхом фізичної деформації фторопласту. Отримана найтонш..

Тканина Rip-Stop

Поняття Rip-Stop означає опір розриву. Таку властивість тканина отримали за рахунок армування основного полотна високоміцною нейлоновою ниткою. Її вплітають уздовж і поперек волокон з інтервалом 5-8мм. В результаті виходить чарункова структура. ..

Костюми і куртки Soft Shell — сучасні технології захисту від холоду

Одяг зі спеціалізованого матеріалу Soft Shell - це нове слово в сучасних технологіях пошиття спортивного туристичного одягу. При розробці нової технології для виготовлення матеріалу Soft Shell переслідувалася головна задача - створити легку ткани..

Ткань микрофибра (microfiber): свойства, состав, преимущества

Микрофибра (microfiber, микроволокно) – ткань синтетического происхождения, которая отличается высокой гигроскопичностью и прочностью. Структура материала – тончайшие волокна, в 100 раз меньше человеческого волоса, ? 0,06 мкм. Производят инновационну..

Ткань кордура (CORDURA): преимущества и недостатки

CORDURA – плотное нейлоновое волокно американского химического концерна Invista (бывшая компания DuPontTextiles&Interiors), имеющее особое строение ткани, водоотталкивающую пропитку и полиуретановое покрытие.Сегодня материал кордура производят в неск..

Тефлоновая ткань - все преимущества тефлоновой пропитки

Teflon (фторопласт-4, PTFE, фторорганика) – уникальная обработка тканей, образующая невидимую защиту вокруг волокон. Это запатентованная разработка химического концерна Invista (бывшая компанияDuPontTextiles&Interiors) в США.Тефлоновая пропитка не чу..

Показано з 1 по 10 з 16 (всього 2 сторінок)

Показати ще