Пн. - Чт. та Сб.: 9:00 - 15:00
П'ятниця та неділя: вихідні дні

Тел. (063) 135 15 40

Тел. (068) 310 20 77

Зворотній дзвінок
0 Корзина

Ваша корзина пуста!


Мембранна тканина Windstopper

Мембранна тканина Windstopper

При виготовленні сучасного високотехнологічного одягу застосовуються мембранні тканини, які забезпечують хороший захист від погодних умов.


Мембрана за технологією «Windstopper» виготовляється шляхом фізичної деформації фторопласту. Отримана найтонша мікропориста плівка яка наноситься на тканину методом ламінації. Ця плівка не дозволяє проникати вітру всередину одягу і при цьому має здатність виводити назовні випаровування тіла людини.

Особливості мембранної тканини Windstopper.

Основна мета створення інноваційних мембранних матеріалів - забезпечити комфорт в складних погодних умовах при мінімальній кількості шарів одягу. Проникнення холодного вітру руйнує тепловий шар між одягом і тілом, змінює мікроклімат.

 

Windstopper є тришаровим матеріалом. Тефлонова мембрана розташовується між зовнішнім шаром високоміцної тканини з заданими властивостями (нейлон, поліестер) і внутрішнім шаром, що забезпечує теплий захист тіла. (Фліс, вовна, полартек)

 

Це дозволяє зберігати природний мікроклімат всередині одягу. У холодну вітряну погоду тканину Windstopper забезпечує збереження тепла в 2 рази краще, ніж кілька шарів одягу з інших матеріалів.

 

 Коротко про головне:

 

100% вітронепроникність.

Висока паропроникність. При активних навантаженнях, коли тіло виділяє велику кількість вологи, мікропори тканини виводять її назовні, залишаючи тіло сухим.

Зберігає тепло під одягом.

Вологостійкість. Матеріал Windstopper володіє хорошими водовідштовхувальними властивостями і здатний витримати сильний дощ і нетривалий мокрий сніг. Але він не має вологонепроникності.

Зносостійкість і міцність.

Легкість, м'якість і еластичність.

Якщо вас зацікавив спортивний одяг з унікальними властивостями, купити Windstopper можна в нашому інтернет магазину спортивного та камуфляжного одягу.

 

Застосування тканини Windstopper.

Тканину використовують для пошиття камуфляжу і одягу для активного відпочинку.

 

Поєднання різних матеріалів з мембраною дозволяє створювати багатофункціональний одяг:

 

Windstopper Insulated Shell. У виробництві використовується двошаровий віндстоппер. Забезпечує повну термоізоляцію і високу паропроникність. Теплий одяг з цього матеріалу незамінний для гірськолижників і рибалок в умовах низьких температур.

Windstopper Active Shell. Найлегша і компактна тканина з високою паропроникністю і вітрозахистом. Одяг з неї швидко сохне і використовується при високих фізичних навантаженнях.

Windstopper Soft Shell. Тришарова тканина. Мембрана наноситься на еластичний нейлон. Як утеплювальний шар використовується фліс. Забезпечує захист від вітру і вологи і хорошу повітропроникність. Ідеальна при заняттях велоспортом, трекінг і екстремальним туризмом.

Ціни на Windstopper досить високі. Але в даному випадку споживач платить не за бренд, а нові властивості одягу, які змінили її функціональність.

 

Догляд за мембранної одягом.

Якісний брендовий одяг зберігає свої властивості і зовнішній вигляд після численних прань. Але необхідно дотримуватися рекомендацій по догляду, нанесених на етикетки вироби. Різні види тканин, які використовуються при виробництві цієї технології, вимагають виконання різних режимів прасування, сушки і чищення.