Пн. - Чт. та Сб.: 9:00 - 15:00
П'ятниця та неділя: вихідні дні

Тел. (063) 135 15 40

Тел. (068) 310 20 77

Зворотній дзвінок
0 Корзина

Ваша корзина пуста!


Матеріал Nylon Taslan - комфорт в будь-яких погодних умовах

Матеріал Nylon Taslan - комфорт в будь-яких погодних умовах

Сучасний одяг, крім естетики, повинен забезпечувати комфорт в будь-яких погодних умовах, бути легким і зручним. Особливо це стосується спортивної та туристичної екіпіровки, де вага і функціональні можливості грають ключову роль.

Інноваційні технології дозволяють створювати матеріали з новими характеристиками і можливостями, які використовують для виробництва одягу.


Так було отримано тканину Taslan, який придбав додаткові властивості при обробці нейлонових волокон.


Опис тканини Taslan.

У 1935 році в лабораторії американської компанії DuPont був синтезований новий синтетичний поліамід, який назвали нейлон. Він проводиться у вигляді волокон, які застосовуються для виготовлення тканин. Нейлон відрізняється високою міцністю, еластичністю, вогнестійкістю. До недоліків можна віднести погану паропроникність, що створює парниковий ефект на шкірі.


Використовуючи це волокно у вигляді основи, створюють різновиди нейлону з покращеними властивостями.


Що таке тканина таслан? Таслан - це поліамідне волокно, виготовлене методом репсового плетіння ниток, внаслідок чого на поверхні полотна утворюється невеликий рубчик. При виробництві використовуються волокна різної товщини, які визначають щільність тканини.


З внутрішньої сторони на нейлон таслан наносять полімерне покриття. Завдяки його пористій структурі, випаровування від тіла легко виводяться назовні.


Крім цього тканину обробляється водовідштовхувальним просоченням, що покращує її гідрофобні властивості.


Тканини Taslan - поліпшені якості нейлону.

Тканина Nylon Taslan придбала важливу властивість - вона стала дихаючим матеріалом. Крім цього вона обробляється водонепроникним просоченням WR і поліуретановим покриттям PU. Вони захищають її від вологи, бруду і жиру, забезпечують стійкість до хімічних речовин.


Матеріал Taslan набув популярності у виробництві верхнього одягу завдяки своїм властивостям:


Міцність і стійкість до зношування. Матеріал не боїться механічних навантажень на вигин і розрив, стійкий до тертя.

Легкість. Має невелику питому вагу при високій щільності.

Повітропроникність і паропроникність створюють хорошу терморегуляцію. Шкіра залишається сухою навіть при сильних фізичних навантаженнях.

Водонепроникність. Тканина Taslan не вбирає вологу і швидко сохне.

Стійкість до впливу хімічних речовин. Покриття перешкоджає проникненню бруду і жиру в структуру волокон, легко очищається.

Стійкий до впливу ультрафіолету, не втрачає колір і не руйнується на відміну від нейлону.

Не вимагає особливого догляду.

Високі експлуатаційні характеристики тканини Таслан зберігаються при тривалому впливі несприятливих погодних умов і багаторазових праннях.


Що роблять із тканини таслан.

Тканина поставляється в рулонах 1,5м. з маркуванням щільності, армування і обробки просоченнями. Купити тканину Таслан можна у нашому магазині.


Вона використовується у виробництві:


Верхнього демісезонного і зимового одягу. Залежно від щільності тканини, з неї шиють куртки, плащі, пуховики для повсякденного носіння.

Спортивний одяг та екіпіровка для любителів активного відпочинку. Відгуки про тканини таслан, підтверджують її відмінні вітро- і вологозахисні якості в умовах негоди.

Туристичні аксесуари - непромокальні рюкзаки, шапки, рукавиці.

Яскраві кольори цієї тканини дозволяють шити верхній одяг для дітей. Вона не рветься, захищає від вітру і дощу і легко відпирається.