Пн. - Чт. та Сб.: 9:00 - 15:00
П'ятниця та неділя: вихідні дні

Тел. (063) 135 15 40

Тел. (068) 310 20 77

Зворотній дзвінок
0 Корзина

Ваша корзина пуста!


Липучки Velcro

Липучки Velcro

  Популярна текстильна застібка-липучка - яскравий приклад застосування знань про живу природу в технічних пристроях. Зручний спосіб кріплення, яким ми зараз користуємося, виник завдяки простому реп'яху.

  Насіннєві кошики лопуха, вкриті щетинками з маленькими гачками на кінці, причепилися до вовни собаки французького інженера Жоржа Мистраля. У підсумку - запатентований винахід кріплення під назвою «оксамитовий гачок» або липучка Velcro.

  Velcro - це швидко, зручно і надійно.

  Застібка являє собою комплект з двох стрічок, виготовлених з нейлону. На одній стрічці розташовані мікро гачки з міцної нейлонової нитки, а на другий - мікро петлі у вигляді ворсистої частини. При зіткненні вони прилипають один до одного і утворюють якісне зчеплення.

  Новий вид застібки дуже швидко замінив або доповнив звичні всім «блискавки», гудзики і шнурки. Завдяки липучці велкро з'явилися нові моделі одягу та взуття, які стали більш зручними і функціональними.

   

  Основні переваги стрічки липучки:

  ·         Зручність використання. Фіксується легким натисканням поверхонь один до одного.

  ·         Висока зносостійкість і тривалий термін служби. При правильному догляді вона витримує більше 2000 циклів кріплення, а в нових моделях більше 10000 циклів.

  ·         Міцність на розрив.

  ·         Стійкість до прання, тертя, хімічного чищення і коливань температур.

  ·         Оперативність застібання. Це якість зробило липучку велкро незамінною для застосування в армійській і спортивній екіпіровці, спецодязі.

  ·         Види липучки велкро і способи кріплення.

  ·         Контактна застібка випускається в рулоні у вигляді стрічки різної ширини понад 50 кольорів і відтінків. Купити липучку Velcro можна в інтернет-магазині спортивної та військової одягу.

   

  Залежно від способу кріплення розрізняють:

  ·         Текстильна застібка, безклеєва. Її пришивають по краю вільної тканини стрічки. Верхня частина повинна бути ворсистою, а нижня - з гачками.

  ·         Липучку на клейовий основі сильної фіксації. Клейовий шар закритий захисним папером. Поверхня тканини необхідно очистити, стрічку липучку велкро звільнити від паперу і притиснути до поверхні за допомогою теплої праски.

  ·         Самоклейка. Для її кріплення необхідно сильно притиснути стрічку до поверхні. Липучка Velcro самоклеюча використовується для кріплення штор або килимів до підлоги. Вона володіє низькою опірністю до відриву від приклеюваної поверхні.

  ·         Двостороння універсальна стрічка. Гачки і петельки знаходяться з двох сторін однієї стрічки. Використовується для фіксації пучка проводів або багажу.

  ·         Довжина і ширина стрічки не впливають на якість і силу її зчеплення. Метод кріплення до поверхні залежить від сили навантаження на відрив. Для одягу та взуття застосовується пришивний метод.

   

  Область застосування застібки Velcro.

  Перевагою такої застібки є її гнучкість. Її можна використовувати на вигнутій поверхні. Вона не ламається і не розстібається мимовільно. Її використовують у виробництві туристичного спорядження, спортивного та дитячого взуття та одягу, галантерейних виробах.

  Крім цього вона незамінна для кріплення меблевих і автомобільних чохлів, кріплення різних предметів інтер'єру, бандажних медичних приладів.