Пн. - Чт. та Сб.: 9:00 - 15:00
П'ятниця та неділя: вихідні дні

Тел. (063) 135 15 40

Тел. (068) 310 20 77

Зворотній дзвінок
0 Корзина

Ваша корзина пуста!


Костюми і куртки Soft Shell — сучасні технології захисту від холоду

Костюми і куртки Soft Shell — сучасні технології захисту від холоду

Одяг зі спеціалізованого матеріалу Soft Shell - це нове слово в сучасних технологіях пошиття спортивного туристичного одягу. При розробці нової технології для виготовлення матеріалу Soft Shell переслідувалася головна задача - створити легку тканину, яка б утримувала внутрішнє тепло, а також забезпечувала надійний захист від вологи і вітру. Мета була досягнута за рахунок створення симбіозу з декількох матеріалів, які з'єднані між собою, але при цьому залишається можливість для повітряної подушки. У тому числі і за рахунок цього, такий одяг відмінно зігріває, залишаючись зручним й легким.

З матеріалу Soft Shell шиють одяг для спорту, для туризму, для активного відпочинку. З кожним роком популярність матеріалу зростає і багато виробників використовують його для пошиття своїх моделей одягу Soft Shell. Купити куртки та костюми, створені за цією технологією - це відмінне рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя.

Шари Софт Шел.

Одяг з Софт Шел складається з трьох шарів. Кожен з який виконує свою роль.

 

·        Нижній шар - найчастіше це м'який матеріал або спеціальні мембрани. Цей шар призначений для утримання внутрішнього тепла за рахунок своєї природної температури тіла.

·        Середній шар - саме він призначений для утеплення. Це може бути тканина типу флісу, яка добре зігріває.

·        Верхній шар - це спеціальна водовідштовхувальна тканина, що не дозволяє виробу промокнути.


Таким чином, ми отримуємо відмінну комбінацію шарів, кожен з яких призначений для своїх цілей, а виріб в цілому - легкий і міцний.

Види матеріалу Soft Shell.

На сьогоднішній день куртки Soft Shell і інші варіанти одягу шиються з матеріалу двох видів: мембранні і не мембранні.

Якщо сказати коротко, то в мембранних варіантах присутній третій шар зі спеціальною технологією мікро-мембран, які захищають від вітру і вологи, при цьому тканина залишається дихаючою.

За технологією мембранні вироби також можна розділити на кілька видів. Є куртки з матеріалу зі спеціалізованим захистом від вітру, є з захистом від дощу, а є з поліпшеними дихаючими властивостями. При покупці потрібно визначитися, який варіант кращий саме для вас.

Головною перевагою куртки Soft Shell є ідеальне утримання балансу між захистом від холоду і вологи, хороша циркуляція повітря.

Як правило, костюм Soft Shell має певні особливості крою. це:

·        Капюшон, який захищає голову від дощу і вітру.

·        Рукава куртки досить широкі і закінчуються манжетом з фіксуючою липучкою.

·        Всі застібки-блискавки закриті спеціальними планками, які призначені для захисту від вологи.

·        Куртки досить широкі і подовжені, щоб максимально захистити від холоду і погодних умов.

На сайті компанії Camo-Tec ви можете знайти якісні вироби з матеріалу Soft Shell, купити їх за розумними цінами, зробивши замовлення через інтернет. Ми розробили спеціальну лінійку костюмів і курток Soft Shell, які відповідають сучасним вимогам з якості та зовнішнім виглядом моделей.